Danes je 28 mar 2024, 10:37

Novice Novice od Gnojila za zunanje rastline

Zemljevid od Gnojila za zunanje rastline » Forum : Gnojila za zunanje rastline

Vse o gnojilih za zunanje rastline, katero je najprimernejše in najučinkovitejše.

kakšno gnojilo uporabiti za nov nasad

Lep pozdrav
Zanima me kakšno gnojilo in koliko uporabiti za nov češnjev nasad.Sadil bi divje češnje.Koliko in kakšno gnojilo po jami ali priporočate dodajanje šote...?
Vnaprej hvala za odgovore
LP
Jožko, Koper
Preberi več : kakšno gnojilo uporabiti za nov nasad | Ogledi : 12563 | Odgovori : 2


gnojenje trave

Pozdravljeni
Mene pa zanima, če je že kdo posipal umetno gnojilo npk po snegu, vem da se mora pred deževjem, da ga stopi, nevem pa kako bi bilo po snegu?
Lp Jelka
Preberi več : gnojenje trave | Ogledi : 76288 | Odgovori : 3


Pepel

Živjo.
Zanima me gnojenje s pepelom.
Imam goro pepela in me zanima, kako bi lahko učinkovito pognojil sadno drevje, vrtnine - predvsem paradižnik?

Hvala za odgovor.
Preberi več : Pepel | Ogledi : 14312 | Odgovori : 4


Gnojenje cipres

Katero gnojilo je priporočljivo za gnojenje cipres?
Preberi več : Gnojenje cipres | Ogledi : 18186 | Odgovori : 1


Gnojila

Živjo.

Zdej gnojil je na trgu ogromno, katero uporabit pa je vprašanje. Za sobne rastline se najbolj obnesejo gnojilne palčke, delujejo 6 tednov. Za zunanje rastline je najbolje da uporabimo vodotopna gnojila v prašni obliki, katera dodajamo vsakodnevnem zalivanju ( Substral Magična morč,...). Pri tem moramo paziti da zalivamo s toplo vodo, s hladno le zgodaj zjutraj. Lahko uporabimo tudi počasi topna gnojilne tablete katere delujejo 6mesecev ( Osmote tablete), vendar to ni 100% zagotovilo. ...
Preberi več : Gnojila | Ogledi : 14719 | Odgovori : 5


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610

cron