Danes je 20 apr 2024, 07:57

Novice Novice od Droge

Zemljevid od Droge » Forum : Droge

Droge in halucinogene rastline.
Pejotl, marihuana, koka, nore gobe, datura, ...

Atropa Belladonna in Hyscyamus Niger

Zanima me, ce kdo ve kje v naravi rasteta te dve rastlini (Zobnik in Volčja češnja) :?:
Preberi več : Atropa Belladonna in Hyscyamus Niger | Ogledi : 18462 | Odgovori : 12


Gojenje Tobaka

Rad bi doma gojil tobak tko za lastne potrebe.
(nobene gandze).
Kje bi lahko kupil za saditi kako to moraš saditi prosim čim več informacij!
Preberi več : Gojenje Tobaka | Ogledi : 224818 | Odgovori : 89


ibogain

Pozdrav
Zanima me če kdo kaj ve o grmu Tabernantha Iboga,alkaloid ibogain lahko dobim,ampak mene bolj zanima "rožica", da bi jo sam vzgajal..
Preberi več : ibogain | Ogledi : 13498 | Odgovori : 2


psihotropne rastline

Lep pozdrav

Zanima me,če mi lahko kdo pomaga pri iskanju semen in potaknjencev Salvie Divinorum,Damiana Turnera,Peganum Harmale,Eritroxylon coca...Sem pa tudi sam dokaj seznanjen z rastlinami in kemijo rastlin če koga zanima je dobrodošel..
Preberi več : psihotropne rastline | Ogledi : 13503 | Odgovori : 2


Kapsule ginseng

Mogoče kvo ve ali so kapule ginsenga, ki jih lahko kupiš v Trstu v kitajskih trgovinah, zanesljive in kako se jih uporablja?

LP Magda
Preberi več : Kapsule ginseng | Ogledi : 11895 | Odgovori : 0


ayahuasco

Lepo pozdravljeni...
Zanima me,če kdo kaj ve o južnoameriški rastlini Ayahuasco oziroma Banisteropsis caapi? In ali jo je možno tudi pri nas kje dobiti?
Najlepša hvala in uživajte!
Preberi več : ayahuasco | Ogledi : 20881 | Odgovori : 11


nemška perunika in grenki pomarančevec

Nemška perunika (Iris germanica)
korenika vsebuje: eterično in maščobno olje, flavonski glikozid, škrob, sladkorje, holin, čreslovine, vosek, sluz, listi: vitamin C. Dodaja se grenjim likerjem, v zdravine namene pkmaga pri prehladnih obolenjih, odvaja vodo. Sveža rastlina še posebej korenika so strupeni. Povzroča slabost, bruhanje in drisko.

Grenki pomarančevec (Citrus aurantium)
Listi vsebujejo: eterično olje, grenke snovi, organske baze, čreslovine; cvetovi: eterično olje, nerelovo eterično olje, grenko snov; nezreli plodovi: eterično olje, grenki glikozidi, citronsko in ...
Preberi več : nemška perunika in grenki pomarančevec | Ogledi : 12905 | Odgovori : 0


nemška perunika, grenki pomarančevec

Želel bi nasvet kje dobiti podatke o uporabi nemške perunike in grenkega pomarančevca v kozmetiki: hvala za sodelovanje :roll:
Preberi več : nemška perunika, grenki pomarančevec | Ogledi : 14375 | Odgovori : 4


Sida cordifolia

Živjo!
Zanima me če je ta rastlina legalna, pa kje bi se jo dal dobit, kakšni so pogoji za gojenje in kako se raznožuje?
Hvala!
LP, Gregor
Preberi več : Sida cordifolia | Ogledi : 11949 | Odgovori : 0


Poživilo (dosegljivo)

Pozdravljeni.

A kdo ve za kako dobro naravno, predvsem pa legalno in ne ravno škodljivo poživilo? Kot je npr. kava ali pa črni čaj? Seveda po možnosti ne preveč eksotično in ultra drago. Rabim nekaj dobrega za učenje.
Preberi več : Poživilo (dosegljivo) | Ogledi : 27915 | Odgovori : 18


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610