Danes je 29 mar 2024, 17:38

Novice Novice od Droge

Zemljevid od Droge » Forum : Droge

Droge in halucinogene rastline.
Pejotl, marihuana, koka, nore gobe, datura, ...

drevo za 3x2m površine

Živjo!

Sem nova med vami in se z možem zanimava za drevo ki bi nam delalo senco, sicer je površina vrta majhna.Naj bo listopadno.V višino pa ne sme segat vsaj več kot 4 m.Še to, imamo zelo vroča poletja (koper) lega pa je južna, tako da sonce zelo močno pripeka.Poleg je živa meja iz zelenih cipres cca 3m dolžine.
Hvala in lp.
Preberi več : drevo za 3x2m površine | Ogledi : 24368 | Odgovori : 17


MARIHUANA DRUG POGLED

v debato o tem kaksni ljudje jo kadijo in kaj potem ti ljudje pocnejo in kako jo zagovarjajo ceprav je zaradi njih dejanj prepovedana in kako jo mesajo s tobakom poetm pa pravijo kk je zdravilna se sploh ne bom spuscal, ker mi zavre ko samo pomislim na to sranje...

zame je marihuana legalna in po pravici dodeljena svoboscina, razumete?
ker ustava RS, oni ze vejo pod katerim clenom je, daje vsakemu cloveku pravico, da ...
Preberi več : MARIHUANA DRUG POGLED | Ogledi : 34718 | Odgovori : 27


Sušenje tobaka!

Tu me zanimajo vaše izkušnje s sušenjem tobaka!
Jaz sem ga sušil že dvakrat! Prvič je bil dober, drugič je bil pa bolj zanič, ker sem ga napačno sušil! Sušil sem tako, da sem najprej posušil zunaj toliko, da je postal rjave barve, potem sem ga pa prenesel v kurilnico (toplota) v škatlo iz stiroporja. V škatli je bila posoda za vodo ter nekaj lukenj ter majhen ventilator!
Prvič je bil pridelek zelo dober ter ...
Preberi več : Sušenje tobaka! | Ogledi : 35898 | Odgovori : 18


Marihuana

Zdravo!

Ja...semena das med dva robčka, ki naj bosta vedno vlažna. Ko bodo poganki dolgi približno pol tvojega prsta(približno 4-6 dni), jih daš v lončke (priporočljivi so pol-literski), glavica naj bo obrnjena navzgor, čez pa daš zemlje še za širino 2-3 prstov. Najbolje da je zemlja univerzalna ali izključno samo za vrtnice.
Zemlja v lončkih naj bo prav tako vseskozi vlažna, priporočljiva je tudi prozorna folija, ki jo daš čez lončke saj ta poskrbi da ...
Preberi več : Marihuana | Ogledi : 75365 | Odgovori : 39


s. divinorum

Lep pozdrav!
Sj vem da ste o tem že govorili sam so posti kr stari. Vprašu bi, če ma kdo slučajno kej salvie divinorum odveč in bi se bil pripravkjen odreč kakšnemu podtaknjencu. Prosim! :roll:
Mejte se!
Preberi več : s. divinorum | Ogledi : 10941 | Odgovori : 0


Kava, čaj

Zanim me, če je kdo kdaj gojil kavo, ali čaj, ki je po možnosti kakšne druge vrste kot šipek :D recimo kakšen zeleni rdeči črni čaj... ?

Hvala za odgovore


lp
Preberi več : Kava, čaj | Ogledi : 79481 | Odgovori : 76


Priprava semen za shranjevanje (Atropa Belladonna)

Zanima me, kako najbolje pripraviti semena za shranjevanje. Semena so sveža še v plodovih, posaditi pa jih nameravam naslednje leto...
imam nekaj plodov belladonne in physalisa, nabranih v naravi...
Preberi več : Priprava semen za shranjevanje (Atropa Belladonna) | Ogledi : 11176 | Odgovori : 0


SALVIA DIVINORUM =SALVIA SPLENDENS ??

Malo sem prebiral po forumu o salvi-ji pa je nekdo omenil da skoraj ni razlike med salvio.. divinorum in splendens kaj se tiče psihoaktivnosti in da se da dobiti njeno seme v semenarni (kalia) pod imenom RDEČA KADULJA a je to prava informacija ??
Preberi več : SALVIA DIVINORUM =SALVIA SPLENDENS ?? | Ogledi : 14138 | Odgovori : 4


mene pa zanima kako gojiti tobak ker sm dobu 5 semen (ganja)

veliko podatkov lahko o tej rastlini dobis na strani www.konoplja.org in tudi na njihovem forumu ti bojo pomagali.

drugace pa kot mogoce ves je rastlina v sloveniji ilegalna in je zato najbolje ce poleg svojega imena in priimka napises se naslov da bodo plavi vedeli kje iskati.

tretjic nevem zakaj si napisal tobak, saj ganja, marihuana, trava, konoplja ali nevem kako ji se pravijo nima nobene zveze s tobakom. ...
Preberi več : mene pa zanima kako gojiti tobak ker sm dobu 5 semen (ganja) | Ogledi : 26922 | Odgovori : 10


TRAVNIŠKA KADULJA(salvia pratensis)

ko sem gledal temo salvia divinorum sem se navdusil nad to rastlinco zato me zanima kako je kaj s to njeno sorodnico salvio pratensis ki je na travnikih pri nas zelo goste rasti ali ima tudi ta rastlina take učinke in kaj je treba naredit da jih dosežeš(čaj,kajenje...)

KJe bi lahko dobil semena SALVIE DIVINORUM in kako jo je treba vzgajati


LP DaBuddha
Preberi več : TRAVNIŠKA KADULJA(salvia pratensis) | Ogledi : 22848 | Odgovori : 11


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610