Danes je 25 apr 2024, 16:43

Novice Novice od Droge

Zemljevid od Droge » Forum : Droge

Droge in halucinogene rastline.
Pejotl, marihuana, koka, nore gobe, datura, ...

Gojenje tobaka?

Zdravo!
Lansko leto sem posadil tobak. Konec aprila sem ga presadil na vrt in ga začetek jeseni, ko je tobak odcvetel "pobral". Liste sem potrgal, počistil in jih sušil 14 dni, kot sem prebral na forumu, vendar me je rezultat zelo razočaral, saj je bil tobak zares ogaben(res sploh ni bil podoben tobaku). No, letos je tobak ravno začel cveteti in zanima me, če sem lani naredil kaj narobe, ali morda kaj izpustil? Hvala! ...
Preberi več : Gojenje tobaka? | Ogledi : 14307 | Odgovori : 7


big bang skank

Lep pozdrav nekje sem že vprasal pa nikjer ne najdem zato bom še enkrat vprašal.Zanima me če imajo semena kupljena kot zbiratelska semene ,v rastlini ko zraste tehace ali gre za industrijsko konopljo???
Preberi več : big bang skank | Ogledi : 9420 | Odgovori : 1


salvia divinorum

ima kdo salvio d. doma in bi bil pripravljen odstopit en podtaknjenec ali pa zamenjat za katero drugo rastlino
Preberi več : salvia divinorum | Ogledi : 10343 | Odgovori : 0


Ali ima kdo SEMENA TOBAKA poceni za prodat?

Rabli bi nekaj semen tobaka vrste Virginia ali Burley,lahko nekaj tudi navadnega tobaka (ne kmeckega).Javite se lahko na Zasebna sporocila.
Preberi več : Ali ima kdo SEMENA TOBAKA poceni za prodat? | Ogledi : 11102 | Odgovori : 1


Tobak

Mene zanima koliko časa raste tobak sem ga posadil in je že wn prlezu.?
:?
Preberi več : Tobak | Ogledi : 29485 | Odgovori : 23


Skunk

Mene neki zanima sem posadil doma skunk lepo na moker papirnati robček na robčku ga imam že 1tedn in še nič ni :S no pa še seme je retu črn in spodi ima luknjico. kdo ve kaj bi lahko bilo? je mogoče zgnil?


PS. nisem ga posadil za zaslužek ali za drogiranje vendar kar tako!!!!


hvaležen bom vsakega nasveta.
Preberi več : Skunk | Ogledi : 34699 | Odgovori : 22


Octovec

Zelo mi je vsec Octovec, pa me zanima , ce bi imel kdo sadike ali semena tega zanimivega drevesa.Se posebej iscem drevo z roza storzi!Sedaj bi bil nekako pravi cas, da posadim semena.
JANUSKA :roll:
Preberi več : Octovec | Ogledi : 12412 | Odgovori : 2


joint

Preberi več : joint | Ogledi : 10744 | Odgovori : 0


kupimsemena tobaka

mene pa zanima a bi mi bil gdo pripravljen prodati semena tobaka ga bom mel notr
lepo prosim lahka po posti ali pa pridem iskat za solidno ceno
Preberi več : kupimsemena tobaka | Ogledi : 11465 | Odgovori : 1


Kava kava (Piper methysticum)

A mi zna kdo povedat, kje bi lahko dobil semena rastline iz naslova?

V Evropi je ponekod prepovedana, ker je prišlo do smrti zaradi napačnih priprav, zato ne bi rad že zmleto ali kaj podobnega.

Pač naj bi škodilo jetrom če se pripravi narobe - da se vzame kaj več kot samo korenino.

Rabil bi pa to kot anksiolitik namesto benzodiazepinov.
Preberi več : Kava kava (Piper methysticum) | Ogledi : 11572 | Odgovori : 1


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610