Danes je 29 mar 2024, 16:45

Novice Novice od Droge

Zemljevid od Droge » Forum : Droge

Droge in halucinogene rastline.
Pejotl, marihuana, koka, nore gobe, datura, ...

Seme tobaka

Zdravo.
Zanima me, kje se da dobiti seme za tobak... Brala sem, da je dobro imeti 3-4 vrste tobaka za mešanico (osnova, okus, aroma). Kako pa vi to prakticirate?
Vsakega nasveta bom vesela.
Preberi več : Seme tobaka | Ogledi : 3965 | Odgovori : 0


Tobak

Lep pozdrav, ker bo kmalu sezona za gojenje sem vam pripravil majhen tutorial za sejanje tobaka, seveda lahko gojimo tudi druge rastline po tem postopku.

Najprej se moramo odločiti za kaj bomo uporabljali tobak, saj je na trgu ogromno sort tobaka. Za "navadne cigarete" je najbolje narediti nasljedno mešanico:

- Virgina Gold 80%
- Burley 15%
- Orient 5% (Turški, Makedonski, Blac Sea,..)

Za cigare in pipe:

- Burley
- Havana

To kar je napisano ...
Preberi več : Tobak | Ogledi : 9484 | Odgovori : 1


Mitragyna speciosa

Pozdrav!

Vse prisotne bi vprašal, če mogoče kdo ve kje bi se dalo za človeško ceno dobit kaj semen Mitragyna speciosa (ergo kratom).

Se toplo priporočam za vse informacije.

Pa pozdravljeni ;)
Preberi več : Mitragyna speciosa | Ogledi : 9290 | Odgovori : 0


Gojenje TOBAKA

Dober dan , dobil sem neka semen tobaka , sem jih posadil in iz 100 semen se je posrečilo le 3 , nakoncu je zrasla samo ena , zanima me zakj ko sem jo presadil (ko je bila velika cca 5-10cm :arrow: ) http://www.shrani.si/f/1Q/SI/2IBbiIEX/lk.jpg , so na njenih slistih nastale vdrtine kot da bi jo nekaj razžiralo , mogoče ker sem jo prehitro presadil ? Vse informacije ...
Preberi več : Gojenje TOBAKA | Ogledi : 10526 | Odgovori : 0


Gojenje Tobaka

BI mi prosim do lahko povedal natančno postopke :/ ?
Preberi več : Gojenje Tobaka | Ogledi : 9748 | Odgovori : 0


Tobak

Iščem semena tobaka , če je kakšen prostovolec naj odpiše na joka.rider@gmail.com :D
Lp !
Preberi več : Tobak | Ogledi : 9257 | Odgovori : 0


naravne droge

mene zanima katere so naravne rastline ki kaj zadanejo in ne poškodujejo pljuč ter jih lahko najdete povsod.Jaz sem prebral že več knjig o zeliščih in rastlinah pa nikjer nisem zasledil katere prihoaktivne rastline ki bi bila pogosta na naših travnikih
Preberi več : naravne droge | Ogledi : 9429 | Odgovori : 0


navadni žajbelj

prišel sem kar naenkrat na idejo da bi probal kaditi posušen žajbelj.Kaj mislite je to strupeno?Kaj zadane kaj?Povzroča odvisnost?...
Preberi več : navadni žajbelj | Ogledi : 11271 | Odgovori : 2


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610