Danes je 29 mar 2024, 10:22

Novice Novice od Biodinamika

Zemljevid od Biodinamika » Forum : Biodinamika

Biodinamika kot učinkovit, raziskan ter inovativen pristop dela z zemljo in živalmi, ki sočasno omogoča tudi osebni razvoj in učenje pri naravi kot učiteljici.

začetnica

Pozdravljeni!
Letos bom imela prvič svoj vrt, zato se opravičujem, če je vprašanje čisto začetniško.
Posaditi imam namen kar nekaj zelenjave (paradižnik, paprika, kumare, bučke, rukola, ledenka, por, čebula, rukola, špinača, petršilj, blitva, brokoli in še kaj, mogoče krompir)
Brala sem, da je dobro razdeliti grede na 4 vrste: plodovke, korenovke, listnate rastline in tiste s cvetom in kolobariti. Kaj , če nimaš dosti cvetnih rastlin...seješ rože? Kako pri vas to poteka v praksi? A ...
Preberi več : začetnica | Ogledi : 10932 | Odgovori : 4


AJDIN SETVENI KOLEDAR

/v pripravi/
Preberi več : AJDIN SETVENI KOLEDAR | Ogledi : 57520 | Odgovori : 30


KAJ JE BIODINAMIKA?

Zima je in morda je dobro, da v tem času, ko ima zemlja vdih, razmišljamo na kakšen način se bomo lotili vrtnarjenja in prispevali k zdravemu krožniku na svoji mizi tudi mi.



Moj vrt šele sedaj dobiva prve impulze rasti po biološko-dinamični metodi. Pot me je vodila od tradicionalnega dela, ki sem ga prinesla od doma, pa do srečanja s knjigo Vse ob svojem času, pred desetimi leti, ko sem na več nivojih začela ...
Preberi več : KAJ JE BIODINAMIKA? | Ogledi : 19532 | Odgovori : 5


 

Prijava  •  Registriraj se!


Statistika

Skupaj 50830 prispevkov • Skupaj tem 7102 • Skupaj uporabnikov 9610