Za vse novince preden začnete pisati.

Diskusija o kaktusih in sukulentah (sočnicah). Kako kaktuse in sukulente vzgajamo, presajamo, gnojimo, ...

Moderatorji: dusanh, izi, Moderatorji

Za vse novince preden začnete pisati.

OdgovorNapisal/-a manca1 » 29 apr 2004, 09:04

Čisto dobronamerno!

Tale forum o kaktusih je 'živ' že kar nekaj časa in moram priznati, da sem se v tem času veliko naučila o tem kako skrbeti za male in velike pikce ter kako reševati probleme 8) .

Tem, ki zadevajo kaktuse je na tem forumu največ in veliko vprašanj se ponavlja, zato predlagam, da preden postavite vprašanje, malo pobrskate po preteklih temah, ki jih je res veliko, ali pa poiščete željeno z iskalnikom.

Tudi mi, ki smo na tem forumu prisotni malo dlje, smo se srečevali z mnogimi osnovnimi problemi vzgoje kaktusov in o tem spraševali ter svetovali drug drugemu na tem forumu.

Upam, da administrator nima nič proti temu predlogu, ker se mi osebno res zdi nesmiselno, da vedno znova odgovarjamo na že stokrat premleta vprašanja.

Pa brez zamere in dobrodošli v Evropo!

Manca

P.S. Je pa forum tako ali tako narejen na ta način, da se tema, v kateri je bil zadnji vpis premakne na prvo mesto in tudi, če se na tretji strani kakšno vprašanje dopšolni, ga bomo vsi lahko videli :!:
manca1
Guru
Guru
 
Prispevkov: 181
Pridružen: 07 maj 2003, 22:31
Kraj: Medvode

Vrni se na Kaktusi in sukulente

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov