A kdo pozna???

Med cvetoče rastline uvrščamo rastline, ki v naše prostore prinašajo svežino, raznobarvnost, poživitev...
Anemone, Anthurium, Azelea, Begonia, Camellia, Clivia, Plumeria, Tacca, ...

Moderatorji: dusanh, Moderatorji

A kdo pozna???

OdgovorNapisal/-a deki » 24 okt 2006, 22:22

Zanima me namrec,glede gnojenja in zalivanja,vse kar vem je,kdaj se na tajskem zacnejo dezevni dnevi pa kdaj odnehajo,(sem jih prinesel iz tajske)sam mislim da je razlika ce so v zaprtem prostoru,??(Zacenjajo spet cvetet,sem vceraj opazil:-)pa imam se en problem:namrec na listih se odspodaj delajo majhne crne pike,zaradi katerih pol tudi listi odpadejo,teh pik pa se ne da odstranit :cry:
Kaj naj naredim??????
hvala vsem za pomoc!!!
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
deki
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 08 okt 2006, 20:06

OdgovorNapisal/-a felidae » 25 okt 2006, 09:37

Ce se ne motim je tole Adenium, kateri tocno ne vem ker je premajhna slika. Nasplosno se zaliva zelo malo (jaz zalivam Adenium obesum na 2 tedna drugace listi odpadajo), mora biti na zelo svetlem mestu, na direktno sonce privajaj pocasi. Malo poisci kateri Adenium imas pa bos na googlu zlahka nasel navodila.

Lp, Mateja :wink:
felidae
Guru
Guru
 
Prispevkov: 286
Pridružen: 21 okt 2005, 22:35
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a deki » 25 okt 2006, 12:32

felidae je napisal/-a:Ce se ne motim je tole Adenium, kateri tocno ne vem ker je premajhna slika. Nasplosno se zaliva zelo malo (jaz zalivam Adenium obesum na 2 tedna drugace listi odpadajo), mora biti na zelo svetlem mestu, na direktno sonce privajaj pocasi. Malo poisci kateri Adenium imas pa bos na googlu zlahka nasel navodila.

Lp, Mateja :wink:



Hvala veliko,bom poiskal na int.Lep dan se naprej-Dejan
deki
Uporabnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 08 okt 2006, 20:06


Vrni se na Cvetoče sobne rastline

 


  • Sorodne teme
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost